Revere Storage Bed - California King / 807 Harvest
Call for Price
Madison Leather Upholstered Platform Bed
Call for Price
CR9-105-TU-HB-72 – Details Burbank Fully Uph Headboard – Twin 3/3
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Notes | Please order bed frame separately |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 101 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 42 × 72 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Burbank |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.