Whitaker Rectangular End Table
Call for Price
Caraway Cal King Rails
Call for Price
Queen Shelter Ftbd
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Queen Shelter Ftbd | Constructed of select hardwood solids and quartered Oak veneer |
|---|---|
| Queen Shelter Ftbd | Radiused outside posts and set back plinth base adds to the modern styling of the group |
| Queen Shelter Ftbd | Includes wood support slats for bedding and wood support legs with a built-in leveler attached to each slat |
| Dimensions | 64.25″W X 06.25″D X 17.00″H |
| Weight | 58.42 lbs |
| Radiused outside posts and set back plinth base adds to the modern styling of the group | Yes |
| Includes wood support slats for bedding and wood support legs with a built-in leveler attached to each slat | Yes |
Additional information
| Weight | 58.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.25 × 64.25 × 17 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Designer Espresso |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Sariel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.