Shaker Arch Molding Mirror – 6147
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 39″ |
|---|---|
| Width | 41 1/2″ |
| Depth | 1 1/2″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 1.5 × 41.5 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hollifield 108 Power Reclining Sofa (90″)
Shaker 1 Drawer Nightstand – 61411
Shaker 10 Drawer Dresser – 61101
Shaker 3 Drawer Nightstand – 61431
Related products
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |


















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.