Besos 4 Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Showcasing refined simplicity, this four drawer chest is layered in a dark walnut finished oak veneer accented with brass finished metal edge profiles and coordinating drawer pulls.
Additional information
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 32 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Besos |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.