Langston Fabric Power Recliner with Power Headrest
Call for Price
Langston Fabric Power Recliner
Call for Price
Getaway Coastal Living Home Collection Belize Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Showcasing classic coastal style with a modern twist, the Belize Nightstand brings a lightness to spaces with two drawers, open-air storage, bronze ring pulls, and as-sleek-as-can-be acrylic ends complemented by a white finish
Product Details
| Acrylic Ends | Yes |
|---|---|
| Two drawers | Yes |
| Pull out shelf | Yes |
| Open display area | Yes |
| Sand Dollar finish | Yes |
Additional information
| Dimensions | 17 × 38 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sand Dollar |
| Style | Transitional |
| Collection | Getaway Coastal Living Home Collection |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Getaway Coastal Living Home Collection Cape May Bed -Special Order
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Buffet
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Drawer Nightstand
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Dresser
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Panel King Bed
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Panel Queen Bed
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Utility Cabinet
Getaway Coastal Living Home Collection Surfside Wing Chair
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Soren Bedside Table
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.