Heritage Live Edge Upholstered Bed
Call for Price

Octavia TABLES 50578/25+90484/42
Call for Price
B1B-572C – Mira Counter Stool – Greige
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Available ONLY as shown: B1B Greige finish and fabric 71652L11 |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 46 lb |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 40 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Mira |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
B1B-551 – Mira Dining Chair – Greige
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Jetson Bar Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.