Modern Jett Slip Cover Side Chair
Call for Price
Gumdrop Ottoman, Black
Call for Price
CCC3137C – Mattia Swivel Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | WeltlessHas Memory SwivelStandard with Antique Brass Kick Plate, Brushed Nickel Optional. |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 45 lb |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 22.5 × 34.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mattia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.