CCC3137C - Mattia Swivel Counter Stool
Call for Price
Hudson 4396 Loveseat
Call for Price
Gumdrop Ottoman, Black
"*" indicates required fields
Description
This plush ottoman is covered in a luxurious white faux shearling with black nickel nail head details. Versatile and stylish, this piece can be used as a seat or footrest, grouped together or as a singular accent piece.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gumdrop |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.