Dining Essentials – Madrid Stool in Pure White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Dining Essentials |
|---|---|
| Suite | Dining Essentials |
| Categories | Bar and Game Room |
| Type | Stools |
| Width | 18.0 |
| Depth | 19.5 |
| Height | 41.0 |
| Seat Height | 24.0 |
| Additional Information | The Dining Essentials Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 19.5 × 18 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Fiddler Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.