Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Odessa Bookcase Large Maple
Call for Price
Harper STOOLS 44543-26WE/1B25JTF4
"*" indicates required fields
SKU:
44543-26WE/1B25JTF4
Category: Barstools
Tags: Amisco, Barstools, Gray, Light Beige & Grey Bouclé Polyester
Description
Get comfortable in the Harper stool! It is so nice to feel cozy and relaxed when you’re enveloped in its backrest. You could stay there for hours. It is the perfect item for modern spaces.
Additional information
| Dimensions | 23.75 × 21.125 × 41.125 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Beige & Grey Bouclé Polyester |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harper |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Harper CHAIRS 34543-WE/1B25JTF4
Harper CHAIRS 34543-WE/1B25JUF4
Harper CHAIRS 34543-WE/1B69JTF4
Harper CHAIRS 34543-WE/1B69JUF4
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Blue Leroy Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.