AE-33-1097 - Benson Ottoman
Call for Price
Oxford Lateral File(With Lock) Rustic Oak
Call for Price
Lester STOOLS 44503-30WE/1B25EPF4
"*" indicates required fields
Description
You know your kitchen deserves the best. Stunning round lines, thick and comfortable upholstered seat and sturdy metal base; that is what you get with the gorgeous Lester stool. Available in four different color combinations, you will surely find the one that fits your décor to perfection.
Videos
Additional information
| Dimensions | 17.25 × 17.25 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lester |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lester STOOLS 44503-26WE/1B25EPF4
Lester STOOLS 44503-26WE/1B25JMF4
Lester STOOLS 44503-26WE/1B25JOF4
Lester STOOLS 44503-26WE/1B53EPF4
Lester STOOLS 44503-26WE/1B53JMF4
Related products
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Fiddler Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.