41H-206 - Paragon Club Dufréne Dresser - Paragon
Call for Price
Coast Teak Sling Outdoor Backless Bar Stool 30 In.
Call for Price
Weston STOOLS 41534-30/56CB
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
A graceful stool offering ultimate comfort and perfect proportions—you really can have it all. You’ll love the upholstered seat with memory swivel. Velvety fabric plays up the stool’s understated elegance. Just the spot for a nice cup of tea in good company.
Additional information
| Dimensions | 24.125 × 22 × 47.25 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Weston |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Weston CHAIRS 30534/56DX
Weston STOOLS 41534-26/56CB
Related products
Blue Leroy Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.