Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Console
Call for Price
Aspire Profile Nightstand
Call for Price
72” Farmhouse Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Benches |
| Categories | Dining Room |
| Type | Benches |
| Width | 72.0 |
| Depth | 14.0 |
| Height | 18.0 |
Additional information
| Dimensions | 14 × 72 × 18 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.