Madison Leather Upholstered Platform Bed
Call for Price
Upholstery Living Room Vera Skirted RAF Loveseat
Call for Price
Conifer Dining Chair, Onyx, 2 Per Box, Priced Each
"*" indicates required fields
Description
Perfect for modern dining, this armless chair features sleek lines covered in a moss green polyester velvet accented with brushed brass ferrules.
Additional information
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Contemporary |
| Collection | Conifer |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Conifer Dining Chair, Camel, 2 Per Box, Priced Each
Conifer Dining Chair, Moss, 2 Per Box, Priced Each
Conifer Dining Chair, Pine, 2 Per Box, Priced Each
Conifer Dining Chair, Plum, 2 Per Box, Priced Each
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.