CT4020-PN - Chatham 8 Drawer Chest-Peninsula
Call for Price

Quinn Fabric Loveseat
Call for Price
Bridgely Etagere
"*" indicates required fields
Description
Plantation-grown mango wood makes up the solid, carved and dovetail construction with deep-grained mindi veneer in an aged white finish with antique brass drawer pulls.
Additional information
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 73 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Bridgely |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim 63 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Dove 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Bella 4-piece Estate Wall
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.