Fletcher Leather Power Reclining Sofa
Call for Price

Gianna Fabric Sofa
Call for Price
Duvall Desk Lamp
"*" indicates required fields
Description
Metal base finished in a plated, oxidized bronze accented with a wrapped tea-stained rope around the neck. Base arm and shade pivots up and down.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Duvall |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.