Serta iComfort Aspire Plush
Call for Price
Anson Track Arm Chair
$1,409.00 Original price was: $1,409.00.$978.99Current price is: $978.99.
3457 Milner Ottoman
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Our Milner collection offers a mix of impeccable style and unbelievable comfort with a casual twist. This simple unwelted silhouette features an angled arm, plush cushions, and an oh so comfy deep seat. Available as a sectional, sofa, loveseat, chair, and ottoman.
Additional information
| Dimensions | 23 × 27 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.