Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Kelsea STOOLS 44597-26WE/1B53KZF4
Call for Price
AE-LTD5233-12 – Modern Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Seat Type | Velcro Attached |
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Nails available base only |
| Volume | 7 cft |
| Weight | 28 lb |
| Leather | 35 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22 × 15.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.