Davis Fabric Power Recliner
Call for Price
ES9-1337-12 – Val Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Volume | 6 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 28 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.