Complete Panel Bed Twin
Call for Price
Gumdrop Ottoman, Confetti
"*" indicates required fields
Description
This plush ottoman is covered in a luxurious white faux shearling with black nickel nail head details. Versatile and stylish, this piece can be used as a seat or footrest, grouped together or as a singular accent piece.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Pink |
| Detail Color | Confetti |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gumdrop |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Gumdrop Ottoman, Cow Hide
Related products
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.