Cosmopolitan Collection - Server in Taupe Gray
Call for Price

Moxy Fabric Chair
Call for Price
Hudson Skirted Ottoman -Special Order
Customize me in store: The Hudson Skirted Ottoman by Universal Furniture.
"*" indicates required fields
Description
Seat Cushion Options: Standard Uni-blend, Ultra-Plush, Spring Down; Back Cushion Options: Fiber Blend, Down & Fiber Blend; Throw Pillows: N/A; Available Covers: Tiers 1-12, COM
Product Details
| Images shown do not necessarily reflect available upholstery options. Click ‘CUSTOMIZE THIS ITEM’ to choose from over 400 fabric options to make this item yours. Swivel bases also available. | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 25 × 30 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hudson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.