I3-3021O – Zephyr Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Loose |
|---|---|
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Matte gold metal frame |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 46 lb |
| Leather | 51 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.00 yrd |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 28 × 15 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.