Trifecta 165 Sofa w/3 Recliners and Drop Down Table
Call for Price

Benson BENCHES 30446B/2546
Call for Price
11-2155S – Brienne Swivel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Down Plush |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 65 lb |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 26.5 × 32.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.