Dwyer Bed - Complete Bed / California King / 807 Harvest
Call for Price
CR9-820BW-OK - Details Dining Table Base For Wood Top
Call for Price
Weekender Coastal Living Home Collection Key Largo Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
An intricate fishbone weave encases the unique silhouette of the Key Largo Lounge Chair and its plush white cushions bring the finishing touch for this relaxing piece.
Product Details
| Fishbone Weave Rattan | Yes |
|---|---|
| Fabric: Nomad Snow | Yes |
Additional information
| Dimensions | 35 × 34 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Fishbone Weave Rattan |
| Style | Coastal |
| Collection | Weekender Coastal Living Home Collection |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Weekender Coastal Living Home Collection Camden Credenza
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed King
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed Queen
Weekender Coastal Living Home Collection Havasu Cocktail Table
Weekender Coastal Living Home Collection Havasu End Table
Weekender Coastal Living Home Collection Juno Accent Table
Weekender Coastal Living Home Collection Lakeway Mirror
Weekender Coastal Living Home Collection Marblehead Dining Table
Related products
Paula Deen by Studio C Chairs
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.