339-404 - Tribeca Credenza
Call for Price

Emmerson Full Bed - Low Footboard - 67388
Call for Price
Cushy 3920 Power Headrest Deep Seat Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 46 × 55 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Black |
| Detail Color | Charcoal Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cushy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Levitate Leather Zero Gravity Power Recliner
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Power
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.