Back to products
Maxwell Barrel Back Accent Chair
Call for Price
22-2175-42 – Lucas Laf Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Volume | 79 cft |
| Weight | 199 lb |
| Leather | 315 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 22.00 yrd |
Additional information
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 89 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.