
2 West Bookcase 48 x 30 - 634830
Call for Price
3380-3 - Layla 58" To 71" Armless Dining Banquette
Call for Price
Abraxas 193 Power RSF Chaise
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 64 × 43 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Steel Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abraxas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Abraxas 193 Armless Chair
Abraxas 193 Castered Cocktail Ottoman
Abraxas 193 Console Storage Box
Abraxas 193 LSF Recliner
Abraxas 193 Power LSF Chaise
Abraxas 193 RSF Recliner
Abraxas 193 Wedge
Living Room Beckley Swivel Glider
Related products
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.