Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price

Ethan Plus STOOLS 45309-26/56CB
Call for Price
AE-LTD5266-62 – Dunkirk Laf Love Seat
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Cloud Fiber |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Loft Down |
| Notes | Only available with Loft Down seat, Cloud Fiber (Micro Denier) back/pillows |
| Volume | 68 cft |
| Weight | 150 lb |
| Leather | 210 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 15.50 yrd |
Additional information
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 61.5 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.