Verona King Panel Bed
Call for Price

Brookes Right-Hand Facing Apartment Sofa
Call for Price
LR-7100-81 – Great Room Leather Configurable Laf Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose Boxed Back Pillows |
|---|---|
| Back Fill | Everloft |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | 36/40/44/48 Selected Depth Applies to Arm Only |
| Volume | 88 cft |
| Weight | 218 lb |
| Leather | 214 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 14.00 yrd |
Additional information
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 50.5 × 33.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.