Trance Hand Painted Canvas
Call for Price

Charli E2 Armless Power Recliner
Call for Price
LR-7600-23OAK – Leatherstone Corner Table Ottoman – Oak
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Volume | 24 cft |
|---|---|
| Weight | 66 lb |
| Leather | 61 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.