
Otis STOOLS 40347-26/25LC
Call for Price
3382-5-SK - Layla 97" To 111" Skirted Raf Corner Banquette
Call for Price
McPherson 261 Power RSF Reclining Chaise
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 65 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Beige Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | McPherson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
McPherson 261 Castered Cocktail Ottoman
McPherson 261 Power Lay Flat Recliner
McPherson 261 Power LSF Reclining Chaise
Related products
Studio C Essentials Chairs
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
End Table
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.