Coalesce Coalesce Side Chair
Call for Price

Serendipity Fabric Twin Sleeper
Call for Price
Fayetteville Sleep Sofa
"*" indicates required fields
Description
Our Fayetteville upholstery’s elegant, light spindle design is reminiscent of the Prairie School style. The sofa and loveseat feature plush cushions and throws, while an inner-spring mattress provides exceptional sleeping and sitting comfort for the sleep sofa. Available in solid oak with your choice of fabric or leather.
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Rustic |
Monroe Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Mattress |
| Style | Contemporary, Transitional |
Soft Haven Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.