3495S-V1 - Clay Side Chair
Call for Price

Bray STOOLS 41333-30/24BP0B
Call for Price
Transformer II 491 Power Ultimate Sofa w/3 Recliners & Drop Down Table
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 90 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Coffee Bean Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Transformer II |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Transformer II 491 Chaise Swivel Glider Recliner
Transformer II 491 Power Reclining Loveseat
Transformer II 491 Power Wall Hugger Recliner
Transformer II 491 Rocking Reclining Loveseat
Transformer II 491 Ultimate Sofa w/3 Recliners & Drop Down Table
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.