Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Julius STOOLS 44557-30WE/1B25JUF4
Call for Price
AE-D41-12 – Augustine Metal Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 69 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 62 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 28 × 38 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.