Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Julius STOOLS 44557-24WE/1B69L8F4
Call for Price
AE-D41-11-PAD – Augustine Garden Chair Seat Pad
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Reticulated Foam |
| Volume | 2 cft |
| Weight | 10 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 23 × 2 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.