Dwell River Rock Round Side Table
Call for Price
Douglas Leather Power Reclining Loveseat with Center Console
Call for Price
D12MB-73-1 – Andalusia Metal Back Single Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 69 cft |
| Weight | 176 lb |
| Leather | 132 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 8.75 yrd |
Additional information
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 33 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.