D39-54 – Deauville Bistro Medallion Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 29 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.