Cullen Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cullen |
| Features | Fabric |
Curls Small Bench
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Curls |
| Features | Fabric |



