EZ200 Double Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 87 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
EZ9K00 Sectional
| Dimensions | 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
Harvey Ellis Bed
| Dimensions | 87 × 64 × 59.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Hayes Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Norris Loveseat
| Dimensions | 39 × 57 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Smyrna Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Smyrna Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Smyrna Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |