Gibbs Rectangular Chairside Chest
Call for Price
Oxford Queen Low Profile Fb
Call for Price
Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer with metal framework | Yes |
|---|---|
| Beveled-edge glass top | Yes |
| Center fixed shelf | Yes |
| Drawer has dovetail joinery, and ball bearing extension guides | Yes |
| Dimensions | 14.00″W X 25.00″D X 24.50″H |
| Weight | 0.00 lbs |
Additional information
| Dimensions | 25 × 14 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Industrial |
| Collection | Chairside |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.