Eden Upholstered Bed
Call for Price
PARKS: Outdoor Living - Biscayne Bucket Chair
Call for Price
Terra Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Organic and luxurious this accent table is the culmination of both natural rattan and antique brass finished iron. Completed by a glamourous mirror top ready to serve any practical use.
Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Terra |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.