Sloan Leather Slope Arm Swivel Chair
Call for Price
Costa 407 Power Lay Flat Recliner
Call for Price
339-601 – Tribeca Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
339-601
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Maple Solids, American Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY.Open shelf at base |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 74 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 19.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.