66H-602 – Marbella Laurel Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
66H-602
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Wormy Chestnut Veneers, Walnut Solids, Oak Solids, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**66H Marbella finishFour drawers with solid brass hardware |
| Volume | 28 cft |
| Weight | 190 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 49.5 × 19.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.