CR9-604-3 – Details Custom Maison Cocktail Table – 76″ To 95″
"*" indicates required fields
SKU:
CR9-604-3
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Configurable cocktail table – choose from post options and veneer species, by the inch |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 169 lb |
Additional information
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 72 × 17.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.