Dwell Boulder Bunching Cocktail Table
Call for Price
Cotulla Accent Lamp
Call for Price
D12-86-9 – Andalusia Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
D12-86-9
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables, Cream
Description
This cocktail table has a hand-made, sand-cast aluminum frame that has the look of hand wrought iron and is finished with a durable, weather resistant, multi-step antique powder coat. The limestone top has a hue specially chosen to complement the coloration of this collection.
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum, Limestone |
|---|---|
| Volume | 22 cft |
| Weight | 144 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 42 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.