Kerrie Fabric Power Recliner
Call for Price
Portico Extension Top w/ Avalon Trestle Base - T-894078XB
Call for Price
D43-86 – West Bay Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
D43-86
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Teak Solids |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 79 lb |
Additional information
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 54 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | West |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.