Stacy Upholstered Bed
Call for Price
Destinations Collection - Cambria Accent Table in Pure White
Call for Price
Telone Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
With modern minimalist styling, this coffee table features a thick cast aluminum top with natural texturing finished in a plated antique black, resting in a coordinating aged black iron base.
Additional information
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Telone |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.