Teak Wood Console
"*" indicates required fields
Description
Natural teak wood, crafted from its natural form into an artistic and precisely honed sculpture beneath clear glass.
Additional information
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 59 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Teak |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Teak Flow Indoor-outdoor Bowl, Natural
Teak Flow Indoor-outdoor Bowl, White Wash
Teak Root Bunching Cube, Natural
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.