Charlotte Upholstered Bed with Footboard
Call for Price

Nicholson Pub Tables 50967-36/56+90293/P1
Call for Price
C5H-622 – Casa Bella Turned Pedestal Table – Timber Grey
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | C5H Timber Grey |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 60 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 25.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.