Today’s Hours Getting Hours
Geneva Rocking Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Kerrie Manual Rocker Reclienr
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Kerrie Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker |
| Style | Contemporary |
Langston Power Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Langston Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Langston Rocking Recliner
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Traditional |
Luna Power Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Luna Power Rocking Recliner & Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Luna Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Magnus Power Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Magnus Rocking Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Magnus Swivel Gliding Recliner
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Swivel, Upholstered |
| Style | Transitional |
Mason P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Mason Power Recliner
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Mason Power Rocking Recliner
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |











